adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Masturbatoriai Fleshlight – kuo jie tokie patrauklūs?

Masturbatoriai Fleshlight – kuo jie tokie patrauklūs?

  • Pirmadienis, 28 liepos 2014

Fleshlight masturbatoriusŠiandien sekso prekių kūrėjai vis intensyviau dirba kurdami sekso žaisliukus vyrams, nes sekso reikmenų moterims erotinių prekių parduotuvėse yra kur kas daugiau negu vyrams. Ne taip seniai pagaminti ir pirmieji Fleshlight masturbatoriai. Šie ypač aukštos kokybės sekso žaislai imituoja moters lūputes, intymiąją vietelę, išangę arba palikta ertmė nekelia asociacijų su jokiu organu – tuomet anga šiek tiek primena taupyklės skylutę, skirtą mesti monetoms. Šiandien vyriškiems sekso žaislams gaminti naudojama minkšta, tvirta, elastinga, išties tikroviška ir maloni liesti patentuota SuperSkin medžiaga, kuri prisideda prie intensyvių pojūčių masturbuojantis suteikimo.

Masturbatorius sudarytas minkštos movos, kuri įdėta į formą, panašią į žibintuvėlio. Pastarasis sudarytas dar iš trijų dalių: pirmoji – korpusas, antroji – dangtelis, kuris skirtas valymo tikslais ir norint išleisti masturbatoriuje susikaupusį orą, trečioji – apsauginis dangtelis, dedamas ant masturbatoriaus priekio, kai jis nenaudojamas. Pačio sekso žaislo ilgis yra apie 25 cm, o skersmuo apie 10 cm.

Beje, skirtingų Fleshlight masturbatorių vidus padengtas skirtinga tekstūra, o tai drauge suteikia ir skirtingų pojūčių. Kai kurie masturbatoriai būna ypač siauri, vidus taip pat būna banguotas, su gumbeliais ar su ranteliais. Galima įsigyti ir tokių masturbatorių, kurie yra pagaminti atkartojant realių moterų – pornografinių filmų žvaigždžių, erotikos verslo atstovių – makšties sandarą. Paklausite, kaip tai įmanoma? Moters lytiniai organai apipilami specialia nekenksminga natūralia želė ir palaukiama, kol ši išdžius. Taip tarsi nuimamas atspaudas, kuris perduodamas masinei gamybai. Tokiu principu gaminamos ir dantų plokštelės, protezai ir kita.

Ką apie Fleshlight masturbatorius kalba juos išbandę vyrai?

Pirmą kartą išbandžiusius masturbatorių užvaldo dažniausia tie patys įspūdžiai: susižavima tikroviška, malonia ir patvaria medžiaga. Dėl to sekso žaislo nesinori padėti – norisi juo naudotis vėl ir vėl.

Kaip jau minėjome, gerokai skiriasi sekso žaisliukų vidus, taigi kiekvienas turėtų rinktis pagal subjektyvius kriterijus, „iš akies“ nusprendęs, kuris dirginimo būdas gali būti malonus, o kuris mažiau malonus. Dažniausia perkami masturbatoriai su gumbeliais, bangelėmis dengtu vidiniu paviršiumi kaip stipriau dirginantys, tad jei patinka intensyvesnis dirginimas – pirmyn. Tačiau pastebima, kad šių tipų masturbatorius gali būti kiek sudėtingiau išvalyti. Jei vyriškis mėgsta labai tamprią masturbaciją ir juntamą spaudimą, labai tiks siauras masturbatorius.

Patarimai, leisiantys masturbatoriumi naudotis efektyviau

  • Pasistenkite gale esantį dangtelį sureguliuoti taip, kad jis tinkamai praleistų orą, kad galėtumėte patogiai mėgautis. 
  • Masturbatorių visuomet reikėtų naudoti tik su vandens pagrindu pagamintu lubrikantu – tik tokiu būdu galėsite ilgiau mėgautis savo sekso žaisliuku. 
  • Kad pojūčiai būtų dar tikroviškesni ir medžiaga neatrodytų tokia šalta, ją galima šildyti įpylus šilto vandens. Tačiau nepersistenkite, nes vandens temperatūra turi būti ne aukštesnė nei 40 laipsnių. 
  • Kaskart masturbatoriumi pasinaudoję, jį kruopščiai išplaukite. Šiuo tikslu visiškai pakaks drungno vandens. Naudoti muilo, kitų valiklių nepatartina. Jei norite, sekso žaislus galima valyti su specialiu dezinfekciniu skysčiu, kuris taip pat parduodamas erotinių prekių parduotuvėse. Šarmas, esantis muile, gali pažeisti viduje masturbatoriaus esančią SuperSkin medžiagą. 
  • Masturbatorių nuplovę, jį kruopščiai išdžiovinkite ir tik tuomet dėkite į vietą, kurioje laikote. Neišdžiovinti sekso žaislai tarnauja trumpiau, be to, užsistovėję vandens likučiai gali sukelti nemalonų kvapą.

Taigi Fleshlight masturbatoriai – puiki sekso reikmenų rinkos naujovė, nepaliekanti abejingų ir tų, kuriems šis žaislas nepatiktų. 

Perskaityta 7825 kartų

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias