adad
Prekių kategorijos

11.00 - 19.00 darbo dienomis
+370 607 10860

Malonu.com Facebook paskyra Malonu.com Google Plus paskyra

Jūs esate čia: Sekso prekės / Straipsniai / Pradedantiesiems skirtos sekso prekės – kokios jos?

Pradedantiesiems skirtos sekso prekės – kokios jos?

  • Pirmadienis, 04 rugpjūčio 2014

sekso prekes aistrai pazadinti

Sekso žaisliukai gali kelti nerimą, ypač jei jų jums dar nėra tekę išbandyti. Ypač sekso žaislai baugina tas merginas, kurios dar neturėjo progos pasimėgauti realiu seksu. Tačiau kodėl laukti nežinia ko ir save varžyti? Patinkančius sekso reikmenis išbandyti galima čia ir dabar. Ne ką mažiau baiminasi ir vaikinai, kurie dar nėra bandę sekso reikmenų. Tačiau jie paprastai būna smalsesni ir žingeidesni, labiau azartiški. Taigi susipažinkite su sekso prekėmis, kurios skirtos būtent jums, ypač jei esate pradedantysis ir lovos žaidimuose dar visai „žalias“.

 

Prekė Nr. 1 abiem – lubrikantai

 

Lubrikantai – tai prekės, be kurios sekso žaisliukų tikriausiai nebūtų įmanoma panaudoti, nes justumėte skausmą ir diskomfortą. Merginos ir moterys geba sudrėkti natūraliai, tai jos dar teoriškai galėtų be šios prekės išsiversti, o štai vaikinams ir vyrams malonumai be lubrikanto neįmanomi. Nesvarbu, kokį sekso žaisliuką bepasirinktumėte, lubrikantas suteikia didesnį malonumą, geresnį slydimą ir intensyvesnius pojūčius, ypač jei pasirinksite tokį, kuris veikia šildančiai arba šaldančiai.

 

Jiems – masturbatorius

 

Tikriausiai nerastume vaikino ir vyro, kuris bent paauglystėje nebūtų išbandęs masturbacijos. Kiti šio pomėgio neatsisako ir vėliau, jau subrendę. Taigi užteks varginti nuosavas rankeles – išbandykite šį tą labiau „vežančio“ ir pikantiškesnio. Pabandykite savo varpą įsprausti į siaurą masturbatoriaus angą ir pamatysite akivaizdų skirtumą! Masturbatorių vidus būna ir grublėtas, ir banguotas, ir rantytas, ir labai siauras, ir lygus, tad pasirinkite patį geriausią variantą ir išbandykite išties nuodėmės vertą masturbavimosi būdą.

 

Jiems – specialus penio žiedas ar suveržėjas

 

Šios priemonės tiks ir masturbuojantis, ir mylintis su partnere. Tenkinant save, taip pat reikia išbandyti kuo įvairesnių ir kuo įdomesnių sekso žaisliukų – jie padės atrasti tai, kas iš tiesų malonu. Penio suveržėjai padės ilgiau išlaikyti erekciją, nes į varpą pritekės daugiau kraujo.

 

Joms – įvairūs vibratoriai

 

Kad vibratorius neatrodytų toks didelis ir bauginantis, pradžiai įsigykite siauresnį ir plonesnį žaisliuką. Tokios sekso prekės leis atsipalaiduoti ir mėgautis. Beje, tokie vibratoriai tiks ir toms merginoms, kurios dar nėra turėjusios lytinių santykių. Plonyčiu vibratoriumi be vargo pasieksite G tašką ir galėsite mėgautis nepatirtais malonumais.

Taip pat galite įsigyti specialų vibratorių, kuris skirtas klitorio stimuliacijai. Daugelis merginų meilės žaidimus pradeda nuo būtent šios vietelės stimuliacijos – juk klitorius turi arti 8000 jautrių taškų! Tad drąsiai išbandykite klitorio vibratorių ir patirkite neregėtą orgazmą.

Vibratorius specialiai kelionėms. Jei daug ir dažnai keliaujate, įsigykite kelioninį vibratorių. Juk nenorėtumėte pasiimti sekso giganto, t. y. paties didžiausio namie turimo vibratoriaus, jei oro uosto darbuotojai netyčia imtų tikrinti jūsų lagaminus. Mažos ir diskretiškos sekso prekės mažiau atkreipia dėmesį ir mažiau krinta į akis.

 

Abiem – specialios valymo priemonės

 

Jei norite, kad sekso žaislai visuomet atrodytų kaip nauji, įsigykite specialių jiems valyti skirtų priemonių. Tai ne tik pailgins jų tarnavimo laiką, bet ir užtikrins, kad visi nešvarumai būtų pašalinti ir neliktų jokių bakterijų, ypač jei tuo pačiu sekso žaislu naudosis ne vienas asmuo.

 

Abiem – žaislai analiniam seksui

 

Daugeliui pradedančiųjų nepažinta sritis – tai analiniai malonumai. Įsigyti galite analinius kaiščius, specialius rutuliukus, vyrams labai tiks prostatos masažuokliai, moterims – mini vibratoriai specialiai analiniam seksui ir taip tolau. Šios sekso prekės meilės žaidimus padės perkelti į aukštesnį lygį ir džiaugtis svajonių seksu, taigi nesidrovėkite ir įsigykite bent vieną patraukliausiai atrodantį žaisliuką.

 

Perskaityta 4826 kartų
Komentuokite prisijungę

Naujienlaiškis

Ačiū, kad užsiregistravote. Pasižadame siųsti tik įdomias naujienas ir viliojančius pasiūlymus.

Draugaukime Facebook'e

facebook

Susisiekite su mumis!

 

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias